להשארת פרטים

התאמה אישית


התאמת רכב לנכה היא לא כמו לרכוש מוצר מהמדף, רכב אשר הותאם לאדם אחד לא יתאים לאדם אחר. החל מהתאמת עמדת הנהיגה או ההסעה לכיסא הגלגלים שלך, דרך אפיון מדויק של אביזרי נהיגה עבורך, ועד מיקום כל כפתור או לחצן שיהיה בהישג ידך. ההתאמה האישית היא זו שמאפשרת את הביטחון והיכולת לניידות.  

אנו בהידרופיקס מאמינים שהתאמה אישית שמבוססת על היכרות בין הצוות הטכני שלנו לך היא המפתח לאפיון מדויק ונכון של הרכב. היכרות זו היא שמבטיחה את התאמת הרכב בצורה הטובה ביותר עבורך.

לפני תחילת העבודה על הרכב תוזמן לפגישת היכרות עם הצוות הטכני. בשלב זה הצוות שלנו ילמד להכיר אותך, את הצרכים והיכולות הייחודיים לך. את הרכב אנחנו מתאימים סביבך, בהתאם למידותיך, כיסא הגלגלים שלך והנוחות שלך.

בהידרופיקס ניתן למצוא את סל המוצרים והפתרונות הרחב והאיכותי ביותר, יחד עם הניסיון והידע הייחודיים שצברנו לאורך שנים רבות של עשייה אנו יודעים למצוא פתרונות כוללים ומדויקים עבור כל אדם. 

השלב הסופי לפני מסירת הרכב הוא אחד החשובים. בשלב זה אנו מוודאים את התאמת הרכב אלייך, אנו מתאימים כל כפתור ולחצן, מכיילים את מערכות הנהיגה עבורך ומתאימים את כלל המכלולים שהותקנו ברכב לנוחות מרבית. הנסיעה הראשונה שלך ברכב תהייה נסיעת מבחן יחד עם איש צוות טכני שמטרתו להבטיח את הביטחון והנוחות שלך בנהיגה ברכב.

לאחר שקיבלת את הרכב אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך ומספקים שירות זמין 24/7 עד אבזור הרכב הבא שלך. מרבית לקוחותינו בוחרים לאבזר גם את רכבם הבא אצלנו, ההיכרות האישית עם הצוות שלנו, האנושיות והיחס החם הם אלה שמאפיינים את משפחת הידרופיקס הכוללת אלפי לקוחות מרוצים. 

ליצירת קשר לייעוץ 03-9243535

מעוניינים בקבלת יעוץ חינם?
מלאו את פרטיכם ונחזור אלכם בהקדם האפשרי