להשארת פרטים

מידע מקצועי


קצבת ניידות – כדי להתמודד טוב יותר עם אתגרי הניידות

קצבת ניידות היא קצבת ביטוח לאומי שנועדה לסייע לאנשים שאינם מסוגלים ללכת או מתקשים בהליכה. על זכאות והטבות בכתבה הבאה:

למאמר במלואו >

מעלון לנכים

הרבה אנשים מחפשים "מעלון לנכים", אם זה בפניות טלפוניות להידרופיקס או בחיפוש באינטרנט כשבעצם לרוב הם מתכוונים למעלית פנימית בתוך הרכב המשמשת להעלאה והורדת נוסעים עם כיסאות גלגלים.

למאמר במלואו >

רמפה לכיסא גלגלים

רמפה לכיסא גלגלים היא משטח המשמש כגשר מעבר נגיש. הרמפה יכולה לשמש לכניסה לבית עם מדרגות, לכניסה לבית עסק שאינו נגיש, מסעדה, מעבר לסירה, עלייה לבמה, לרכב וכו וכו.

למאמר במלואו >

מונית נגישה

מונית נגישה היא מונית שבוצעו בה התאמות לצורך הסעת אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות ע"י הוספת אביזרים מיוחדים ברכב כגון רמפה או מעלית חשמלית להעלאה והורדת נוסעים בכיסאות גלגלים, אביזרי עגינה לכיסא הגלגלים ברכב, רתמות וכו'.

למאמר במלואו >

קצבת ניידות

קצבת ניידות הנה קצבה חודשית המשולמת למוגבל בניידות עבור הוצאות הניידות שלו, בין שיש ברשותו ובבעלותו רכב ובין שאין.

למאמר במלואו >

למה משמש תו חניה לנכה?

למה תו חניה לנכה חשוב ואיפה מנפיקים אותו.

למאמר במלואו >

רכבים מותאמים לנכים – מה זה?

חברת הידרופיקס הינה החברה המובילה בישראל לאבזור רכבים מותאמים לנכים. החברה הינה חברה אמינה, מקצועית ואיכותית ששמה דגש על איכות השירות והקשב ללקוחות שלה

למאמר במלואו >

מעלון לנכים ותו חניה לנכה – מי זכאי ולמה?

פעמים רבות אנשים שסובלים מנכות אינם יודעים שהם זכאים לציוד מסוים שיעזור לכם בתפקוד היומיומי, במאמר זה נגולל בפניכם את כל הקשור אל זכאות לתו חניה לנכה ולהתקנת מעלון לנכים. הבה נתחיל..

למאמר במלואו >

הנגשת רכבים לנכים באמצעות תפוח הגה

תפוח הגה המותקן ברכבים המותאמים לנכים, מאפשר שימוש ביד אחת בזמן הנהיגה וסיבוב ההגה בקלות ותוך יצירת שליטה מיטבית ובטיחותית בהגה.

למאמר במלואו >

תו חניה לנכה – כל הצעדים בדרך לקבלת התו

קיימת חשיבות גבוהה שכל נכה ובעל מגבלה יהיה מודע לזכויות שלו וזאת על מנת לממש אותן. אחת מהזכויות באה לידי ביטוי באותו תו חניה לנכה (או תג חניה לנכה).

למאמר במלואו >

רמפה לכסא גלגלים - האפשרויות השונות

רמפה לכסא גלגלים מהווה אמצעי חשוב אשר יכול להקל במידה רבה על חייהם של נכים אשר עושים שימוש בכיסא גלגלים.

למאמר במלואו >

רמפה לכיסא גלגלים

רמפה לכיסא גלגלים מאפשרת לנכים להתנייד בעצמאות יחסית. בטרם רוכשים את הרמפה, יש לבחון מהם המצבים השכיחים ביותר בהם הרמפה דרושה לנו והיכן היא תוכל לשמש אותנו בצורה הטובה ביותר.

למאמר במלואו >

תפוח להגה – כל מה שחשוב לדעת

תפוח הגה מאפשר שליטה קלה ונוחה על הרכב, מה שמסייע להפוך את חוויית הנהיגה לנוחה יותר ובטוחה יותר.

למאמר במלואו >

קצבת ניידות – מה חשוב לדעת

הגובה של קצבת הניידות יהיה תלוי במידה רבה ברמת הפגיעה, כך שיש אנשים אשר הניידות שלהם מוגבלת לגמרי וכחלק מכך הם יהיו זכאים למאה אחוז.

למאמר במלואו >

מונית לנכים – היתרונות הרבים

קיימת חשיבות גבוהה שכל בעלי המוניות יבינו שהיתרונות של מונית לנכים לא באים לידי ביטוי רק באספקטים החברתיים, אלא טמון במונית כזאת גם פוטנציאל רווחי.

למאמר במלואו >

תו חניה לנכה

תו חניה לנכה נועד לאפשר חניית רכב במקומות המיועדים ומסומנים לחניית נכים.

למאמר במלואו >

מונית לנכים

התקנה שנכנסה לתוקף החלה את הפריסה של מוניות לנכים, כאשר תאגיד התחבורה מפעיל 50 מוניות לכל הפחות המותאמות לנכים על כיסא גלגלים.

למאמר במלואו >

רמפה לכסא גלגלים – הסוגים השונים

בהליך חיפוש של רמפה לכסא גלגלים, חשוב בשלב הראשון, להבין בצורה מקיפה את הדרישות והצרכים מאותה הרמפה

למאמר במלואו >

תו חניה לנכה- כך תקלו על עצמכם בחיי היום יום

מציאת מקום חניה היא משימה לא פשוטה עבור כלל הנהגים המתניידים עם רכב ברחבי העיר. עם זאת, בעוד שלאדם בריא יש אפשרות לחנות במרחק מה מהיעד שלו או בכלל ללכת ברגל, לרכוב על אופניים או על קורקינט, לאדם בעל נכות אין את כל האפשרויות האלה. לכן, ישנן חניות המיועדות

למאמר במלואו >

שיפור איכות החיים של ציבור הנכים בישראל - תהליך החלפת רכב נכה

מוגבל בניידות הזקוק לכיסא גלגלים זכאי בהתאם למקרה ולאחוזי הנכות שנקבעו לו לרכב רפואי אשר נועד לסייע בתהליך השיקום וליהנות מרכב המותאם למוגבלותו ומאפשר לו כושר התניידות. חלק מהנכים זכאים לרכב רפואי וכן להשתתפות בהוצאות החזקת הרכב.

למאמר במלואו >

לאילו צרכים צריך רמפה לרכב

המילה רמפה מציינת לפעמים מן משטח של קבע להעמסת מטענים. אך כאשר אנו מדברים על רמפה לרכב אנו מתכוונים לדבר מה שונה לחלוטין. אנו מתכוונים לתאר בזאת משטח שמאפשר תנועה של אנשים או משאות בין משטחים שונים שאחד מהם הינו רכב. זהו אמצעי לגישור שיכול לאפשר מעבר קל ו

למאמר במלואו >

מעלון לאנשים משותקים או נכים בהתאמה אישית

בזכות כיסא גלגלים או עגלה חשמלית, יכולים גם אנשים משותקים או נכים ליהנות מחיים פעילים וניידות גבוהה. אתגר משמעותי הוא ההעלאה או ההורדה אל הרכב או ממנו. על מנת לבצע זאת בצורה מיטבית כל מה שצריך זה פתרון טכנולוגי איכותי ויעיל, שנקרא מעלון לאנשים משותקים או

למאמר במלואו >

מעוניינים בקבלת יעוץ חינם?
מלאו את פרטיכם ונחזור אלכם בהקדם האפשרי