להשארת פרטים

מונית לנכים – היתרונות הרבים

 

בעלי נכויות רבים נתקלים בקושי רב במציאת מוניות אשר תהיינה נגישות בעבורם. 

כך יוצא, שלמרות שהמודעות לחשיבות הנגישות הולכת ועולה עדיין רבים מתמודדים בקשיים בכל פעם בה הם מעוניינים לעשות פעולה יומיומית נפוצה, לעלות על מונית ולנסוע איתה אל היעד המבוקש.

קיימת חשיבות גבוהה שכל בעלי המוניות יבינו שהיתרונות של מונית לנכים לא באים לידי ביטוי רק באספקטים החברתיים, אלא טמון במונית כזאת גם פוטנציאל רווחי.

מונית לנכים איכותית המותאמת לצרכיהם המשתנים, תמשוך קהלי יעד חדשים  וכידוע, רבים מבעלי הנכויות לא יכולים לנהוג בכוחות עצמכם כך שהם נעזרים בשירותי מונית על בסיס יום יומי.

באמצעות מוניות לנכים ניתן להסיע גם נכים על כיסא גלגלים וגם אנשים ללא נכויות, כך שנהגי המוניות יכולים לבחור אם לפנות אך ורק לבעלי נכויות או לייעד את שירותיהם לכולם.

מונית לנכים - היתרונות הרבים

התאמת מונית לנכים

בכדי שתהיה האפשרות להסיע נכים על כיסאות גלגלים קיימת חשיבות גבוהה לבצע התאמות של המוניות אל הצרכים המיוחדים של הנכים.

 יש לא מעט פתרונות מתקדמים אשר יכולים לסייע בהתאמת המונית עבור הנכים ובין היתר התקנה של מושבים מקפלים, מעליות, רמפות ועוד מגוון רחב של מערכות מקיפות.

כמובן, חשוב להקפיד שכל הפתרונות המדוברים אשר יותקנו באותה מונית לנכים על מנת להפוך אותה להיות נגישה עבור נכים עם כסאות גלגלים יעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר ויאפשרו נסיעה נוחה וחשוב מכל, בטיחותית. 

בכדי ליהנות מפתרונות ברמה הגבוהה ביותר, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותה החברה אשר מתמחה בהתאמה של רכבי הסעה ומוניות לנכים.

 

מעוניינים להתאים את המונית לנכים?

אם גם אתם מעוניינים להנגיש את המונית עבור נכים עם כיסא גלגלים, תשמחו ודאי לגלות כי אתם נמצאים במקום הנכון עבור המטרה המבוקשת.

מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת הידרופיקס המתמחה באבזור ובהתאמת רכבים לנכים וליהנות בסופו של התהליך ממוניות לנכים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מה שיאפשר לכם להגדיל בצורה משמעותית את קהל לקוחות היעד של אותה מונית לנכים (וזאת מעבר לתחושה הטובה בעצם הסיוע והתרומה לחברה). 

 

צרו איתנו קשר כעת להתאמת המונית שלכם

מעוניינים בקבלת יעוץ חינם?
מלאו את פרטיכם ונחזור אלכם בהקדם האפשרי