להשארת פרטים

מעלון לאנשים משותקים או נכים בהתאמה אישית

בזכות כיסא גלגלים או עגלה חשמלית, יכולים גם אנשים משותקים או נכים ליהנות מחיים פעילים וניידות גבוהה. אתגר משמעותי הוא ההעלאה או ההורדה אל הרכב או ממנו. על מנת לבצע זאת בצורה מיטבית כל מה שצריך זה פתרון טכנולוגי איכותי ויעיל, שנקרא מעלון לאנשים משותקים או נכים. אך לא כל כלי הרכב המשמשים את הנכים או רכבי ההסעות לנכים זהים באופיים. על כן, חשוב לכיר את האפשרות להתקין מעלונים בהתאמה אישית. חברת הידרופיקס משווקת ומתקינה מגוון עצום של מעלונים ורמפות. מתאים לדלתות צדדיות או להתקנה בחלק האחורי של הרכב. מחויבות לתוצאות ללא פשרות. 

מעלון לאנשים משותקים או נכים והבטיחות שלכם

מעלונים חייבים להיות בראש ובראשונה נוחים לתפעול וגם בטוחים. אם יש לכם ספק בכך שלפניכם פתרון תקני ובטוח לחלוטין, אסור להתפשר. מעלון לאנשים משותקים או נכים המצויד בפתרונות הבטיחות הנאותים יהיה בנוי כך שלא תתאפשר החלקה. בנוסף, בדגמים נבחרים ישנם קצוות לבטיחות, סף אוטומטי ויעיל במיוחד. חשוב לא פחות מכך, לבדוק שלא יתאפשר שחרור והפעלה בטעות. ניתן להשיג זאת על ידי מנגנון שמונע הפעלה אם הרכב נמצא בתנועה למשל. כמו כן, ניתן להגדיר מניעה של הפעלת מעלונים אם דלת הרכב סגורה. כמו כן, למרות שהפעלת המעלון הינה בדרך כלל מכאנית וחשמלית, חשוב שתהיה אפשרות גם להפעלה ידנית. זו אפשרות שאמורה להיכנס לפעולה במידה ויש תקלה או קלקול כאלה ואחרים. 

סוגי מעלונים נפוצים 

התקנה של מעלות נעשית על פי צרכיו של הנכה ובהתאם לסוג הרכב נכה שבו מדובר. בין הסוגים הנפוצים ניתן לציין למשל את הדגם הסיבובי, הדגם בעל הכנפיים, דגם תחתי וכן יש גם דגמים המיועדים למטרות מסחריות ולרכבי הסעות. 

הדם סיבובי נועד לאפשר כניסה ויציאה גם כאשר מדובר בחניה צפופה, מתאים להתקנה בדלת הצד של הרכב. דגם בעל כנפיים מתאים להתקנה בכל מיני רכבים שונים, גם בחלק האחורי וגם מדלת הצד. אחד הדגמים הכי נוחים, הינו מעלון לאנשים משותקים או נכים שנקרא גם מעלית תחתית. ההתקנה הינה בחלק התחתון, כאשר הכניסה אל הרכב נראית כמו כניסה רגילה. זהו מעין כבש שמאפשר כניסה נוחה מאוד לרכב לכל נוסע. 

רכב נכה

מעוניינים בקבלת יעוץ חינם?
מלאו את פרטיכם ונחזור אלכם בהקדם האפשרי