להשארת פרטים

רכבים מותאמים לנכים – מה זה?

רכבים מותאמים לנכיםחברת הידרופיקס הינה החברה המובילה בישראל לאבזור רכבים מותאמים לנכים. החברה הינה חברה אמינה, מקצועית ואיכותית ששמה דגש על איכות השירות והקשב ללקוחות שלה. רכב מותאם לנכים יכול להיות רכב שיש בו במיוחד יותר מקום לשים בו כיסא גלגלים או לשבת בו בזמן הנסיעה בכיסא גלגלים במקום בכיסא רגיל. אבזור מיוחד אחר לרכב יכול להיות חיבור לחמצן ברכב או אפשרות לנהוג ברכב בלי שתי ידיים או בלי רגליים.

רכבים מותאמים לנכים – האם זה עולה כמו רכב רגיל?

רכבים מותאמים לנכים עולים הרבה כסף אך המחיר שלהם זול משמעותית מאשר המחיר של רכב רגיל. המדינה מוזילה את גובה המיסים שיש לשלם על רכבים שמותאמים במיוחד לנכים. רכב זה נועד לאפשר לנכים רבים ליהנות מנוחות ניידות וקלות בניידות האישית שלהם. הביטוח הלאומי מממן במקרים מסוימים בהתאם לנסיבות ולגבוה אחוזי הנכות של הפרט קנייה של רכב מותאם לנכים או מימון חלקי של קנייה ותחזוקה שלו.

רכבים מותאמים לנכים – למי זה מתאים?

רכבים מותאמים לנכים מתאימים לנכים שלא יכולים להיות ניידים בגלל הנכות שלהם. הסיבות לנכות יכולות להיות פציעה או מחלה. לעיתים כאשר אחוז הנכות גבוה גם אוכלוסיות כמו אוטיסטים, חולי סרטן, חולי לב, חולי ריאה ועוד זכאים לקבל סיוע במימון של רכב מותאם אישית לנכים. כאשר אנחנו סובלים מנכות מסוימת אנחנו צריכים לפנות למוסד לביטוח לאומי בשביל שהוא יכיר בנכות שלנו ויקבע לנו אחוזי נכות. לפי הקביעה של אחוזי הנכות של הביטוח הלאומי יקבע איזה אחוז מימון נקבל על הרכב המותאם אישית לנכים.

בסופו של דבר כאשר יש לנו נכות אנחנו צריכים לעשות הכול בשביל לשמור על איכות חיים גבוה. אם אנחנו רוצים לשפר את איכות החיים שלנו כדאי לנו לרכוש רכב שמותאם לתנאי הנכות האישיים שלנו ושיכול לאפשר לנו להיות ניידים באופן עצמאי. רכבים אלו חשובים מאוד והם יכולים לשפר מאוד את איכות החיים של בעלי נכויות רבים שרק רוצים להיות מסוגלים להיות ניידים ועצמאיים בכל מקום.

מעוניינים בקבלת יעוץ חינם?
מלאו את פרטיכם ונחזור אלכם בהקדם האפשרי