להשארת פרטים

רמפה לכיסא גלגלים

רמפה לכיסא גלגליםרמפה לכיסא גלגלים מאפשרת לנכים להתנייד בעצמאות יחסית. בטרם רוכשים את הרמפה, יש לבחון מהם המצבים השכיחים ביותר בהם הרמפה דרושה לנו והיכן היא תוכל לשמש אותנו בצורה הטובה ביותר. 

לדוגמה:  האם אנחנו זקוקים לרמפה בעליה מדרגות? ובמידה וכן באילו סוגי מדרגות, או האם אנחנו זקוקים לרמפה עבור הרכב שלנו? 

כמו כן עלינו לבחון האם חשוב לנו שהרמפה שלנו תהייה ניידת או מותקנת במקום אחד. קיימות גם רמפות מתקפלות או רמפות אשר מותקנות בצורה קבועה. זהו נושא אשר חשוב לבחון לפניה הרכישה ואף מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מומחה במידת הצורך.

לפני שנרכוש את הרמפה כמובן שיהיה עלינו לבצע את כל המדידות של השטח בו הרמפה תהייה מותקנת. חשוב מאוד לזכור כי בסופו של דבר תפקידה של הרמפה הוא לשמש אדם נכה ולהקל עבורו את הניידות בחיי היומיום שלו. מכאן החשיבות גבוהה לביצוע כל הבדיקות המקיפות וביצוע כל ההתאמות הדרושות טרם רכישתה.  היות וחשוב ביותר כי האדם אשר עבורו מיועדת הרמפה יוכל לעשות בה את השימוש היעיל והנוח ביותר, יהיה עלינו לבחון את סוגי הרמפות השונים והמגוונים. הרי שהיום ההיצע בתחום הוא גדול ביותר, בכדי לוודא שאכן עשינו את הבחירה הנכונה. כמובן שמומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום בטרם קבלת ההחלטה, במקרים רבים הם ידעו להציע לנו פתרונות שלא חשבנו עליהם קודם או שלא ידענו שקיימים בשוק עבורנו.

 

היכן רוכשים רמפה ?

בראש בראשונה יש לרכוש רמפה לכיסא גלגלים מרשת מוכרת ואמינה אשר מתמחה בייבוא, ייצור או שיווק מוצרים מהסוג הזה. זהו מוצר אשר חובה לרכוש ממקום מקצועי בלבד. חברה מקצועית תעניק לכם בראש ובראשונה ייעוץ מקצועי וגורם אשר מולו תוכלו להתייעץ ולקבל פתרונות מקצועיים ויעילים. כמו כן, חברה מקצועית תדע לסייע לכם בכל נושא ההתקנה של הרמפה בכל מקום שתבחרו. הצוות המקצועי ידע לכוון אתכם כיצד לבצע את כל המדידות בצורה נכונה וכיצד להתאים את הרמפה הדרושה לכם למקום ההתקנה. זכרו כי מדובר באיכות חייו של המשתמש ולכן זהו אינו המקום לחסוך בו במשאבים.

מעוניינים בקבלת יעוץ חינם?
מלאו את פרטיכם ונחזור אלכם בהקדם האפשרי